Sipariş ve Destek 0534 606 1795

Blog Son Yazılar

27-09-2020 tarihinde eklendi.
Akıllı ev kavramını günümüzde artık daha sık duymaya başladık. Peki, aslında ne demek; önce basit bir tanımla konuya giriş yapabiliriz. Akıllı binalar, pek çok sistemi aynı çatı altında toplayıp bu sistemler sayesinde, bizlere konfor, tasarruf, güvenlik ve zaman kazandıran yaşam alanlarıdır. Bu yüzden sadece akıllı ev değil, Akıllı Ofis ve Akıllı Bina olarak bu sistemlerin kurulduğu tüm yaşam alanlarını düşünmemiz gerekmektedir.
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Seyahat etmek, insanı iyileştiren en etkili yol... Çünkü insan, rutinin dışına çıkınca mekânın da zamanın da bir ruhunun olduğunu hatırlıyor. Her şehrin, sokağın ve hatta binanın bir hikayesi var, usulca dile geliyor gezerken... Hâl böyle olunca, içimizden hep bir yerlere gitme isteği gelir. Yeni bir yer görmek için hazırlayacağımız bavul, bazı zamanlarda iş yerinde kahve almaya gitmekten daha az yorabiliyor.
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Her haliyle ilham kaynağı olan stil ikonu Olivia Palermo, New York sokaklarında maskeye getirdiği farklı yorumlar ile bir kez daha odak noktası...
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Netflix’te en çok izlenen filmleri neredeyse ezbere sayabiliriz. Fakat bu listelerden çok önce yayınlanmış ve gözden kaçan yapımlar da var. Mert Uzbay, keşfedilmeyi bekleyen 4 gerilim filmi ve 1 korku dizisi seçerek özel bir liste oluşturdu. Gerilim severler mutlaka not almalı!

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Bahçelievler Mah. 490 Sk. No:37/B İzmir/Karabağlar

0534 606 1795
info@smartpazarlama.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Erkan Soft Smart Solutions..

Bu Site Erkan Yazılım ES-BUSSINES Altyapısını Kullanmaktadır. \ 2020©